FONERGY

O nás

Elektřinu a plyn dodáváme na území celé ČR. S lidským přístupem. Odpovědně ke kolegům, zákazníkům i životnímu prostředí. S naší pomocí je každá změna snadná. Stáhněte si ZDARMA aplikaci FONERGY a získejte snadný přístup k vašim smlouvám, platbám, dokumentům, zprávám a samoodečtům elektřiny a plynu. Vždy jednoduše a přehledně s možností okamžité změny přímo ve vašem telefonu.

Na přístupu záleží

Elektřinu a plyn dodáváme na území celé ČR. S lidským přístupem. Odpovědně ke kolegům, zákazníkům i životnímu prostředí. S naší pomocí je každá změna snadná.

Aplikace FONERGY

Mějte snadný přístup k vašim smlouvám, ceníkům, platbám, dokumentům, samoodečtům a zprávám. Vždy jednoduše a přehledně s možností okamžité změny přímo ve vašem telefonu.

Neplaťte nic navíc

Nastavte si zasílání dokladů elektronicky a vracení přeplatků převodem na váš účet. Získáte smlouvu PREMIUM. Ušetříte a ještě nám pomůžete chránit přírodu.

U nás víte, na čem jste

Naše smlouvy jsou na dobu neurčitou. Bez skrytých háčků. Obchodní podmínky jsou stručné a vyzná se v nich úplně každý. Ceníky neskrýváme. Zákazníků si vážíme.

Můj účet

Nemáte chytrý telefon? Nevadí. Díky přístupu přes "Můj účet" na našich stránkách máte vždy přehled a jakoukoli změnu můžete provést jednoduše na vašem počítači.

Co neděláme

Podomní prodej, telemarketing, rozesílání reklamních emailů ani nahrávání telefonních hovorů od nás nečekejte. Nikdy neděláme, co sami nemáme rádi.

Nikoho nedržíme

Máme pouze smlouvy na dobu neurčitou. Bez háčků a skrytých poplatků. Je jen na vás, jestli s námi zůstanete. Našim zákazníkům se vždy snažíme vycházet vstříc.

Myslíme ekoLOGICKY

Snažíme se chovat ohleduplně k životnímu prostředí, proto komunikujeme elektronicky.