Pro plnou funkčnost webových stránek, včetně chatu, je nutný Váš souhlas s použitím cookie. Souhlasíte? ANO x NE

Neplaťte nic navíc

Neplaťte nic navíc

Neplaťte nic navíc! Nastavte si zasílání dokladů elektronicky a platbu faktur příkazem k úhradě a získejte smlouvu bez měsíčních poplatků.

  • 02/05/2018

Od 3.5.2018 jsme změnili podmínky přidělování typu smluv tak, aby si každý zákazník mohl sám rozhodnout, zda měsíční poplatky za odběrné místo platit bude či nebude.

Novým zákazníkům, kteří si nastaví zasílání dokladů elektronicky a platbu faktur příkazem k úhradě,  přidělujeme automaticky typ smlouvy PREMIUM bez měsíčních poplatků. V případě, že si zákazník nastaví zasílání dokladů poštou nebo platbu faktur složenkou, bude mu přidělen typ smlouvy STANDARD. Měsíční poplatek tohoto typu smlouvy zohledňuje vyšší náklady spojené s přípravou a rozesíláním dokladů.

Stávajícím zákazníkům, kteří s námi komunikují elektronicky, pro platbu faktur využívají příkaz k úhradě a mají nastavenou smlouvu STANDARD, převedeme jejich stávající smlouvu na smlouvu PREMIUM bez měsíčních poplatků k datu zaslání samoodečtu spolu s žádostí o změnu produktu nebo k 1.1.2019. Žádost o změnu produktu je možné uvést do komentáře při zadávání samoodečtu prostřednictvím zákaznického účtu nebo zaslat na info@fonergy.cz spolu se samoodečtem.

Nastavením elektronické komunikace a bezhotovostních plateb šetříte nejen Vaši peněženku, ale i životní prostředí.


Zpět

Aktuality